Usługi

Dostosowana oferta

W przypadkach, gdy ciało zostało szybko przewiezione do kostnicy najczęściej wystarczy jedynie „odświeżenie” mieszkania, czyli ozonowanie oraz wietrzenie.
Bez względu na stopień zanieczyszczenia nasza firma oferuje szereg dostosowanych do klienta specjalistycznych usług.​

OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ

Wszystkie przedmioty pozostające w miejscu zgonu są potencjalnym zagrożeniem dla życia lub zdrowia. Pozbywamy się nagromadzonych przedmiotów, w tym mebli, oraz wszelkiego wyposażenia mieszkania.

ZRYWANIE PODŁÓG, TAPET, DRAPANIE ŚCIAN, SUFITÓW

W niektórych przypadkach niezbędne jest kucie ścian i zrywanie płyt gipsowych. Usuwamy także wykładziny i panele podłogowe, aby dostać się do betonu i pęknięć, do których dostały się płyny gnilne.

Burzenie ścianek działowych

Na życzenie burzymy również ścianki działowe zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi.

ZABEZPIECZENIE I UTYLIZACJA ODPADÓW

Zabezpieczamy wszystkie przedmioty i odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny. Odpady zbieramy do sztywnych pojemników lub worków jednorazowych o dużej wytrzymałości i przewozimy je do miejsc utylizacji.

Remediacja POMIESZCZEŃ

Wszystkie płyny ustrojowe denata stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Zapewniamy dezynsekcje, dezynfekcje i dezodoryzacje pomieszczeń z wykorzystaniem najefektywniejszych metod. W naszym wyposażeniu posiadamy szybko działające ozonatory, dezynfekaty, dezodoranty chemiczne, insektycydy oraz zamgławiacze do zagęszczenia środków myjących i umieszczenia ich w trudno dostępnych miejscach.

USŁUGI CZYSZCZENIA NA WYSOKOŚCIACH

Proponujemy szeroki zakres usług w obrębie prac przy użyciu specjalistycznego sprzętu linowego oraz podestów ruchomych. Posiadamy międzynarodowe uprawnienia technika dostępu linowego IRATA, SPRAT.
Więcej informacji na stronie naszej drugiej firmy AlpinKop.

Kontakt

Umów się na bezpłatne oględziny