Ozonowanie hoteli Katowice

Jesteś właścicielem hotelu i zależy Ci na wysokim standardzie oraz jakości oferowanych usług? Jeśli tak, to z pewnością istotne znaczenie ma dla Ciebie czystość pokoi i innych pomieszczeń hotelowych. Z naszą pomocą możesz zapewnić gościom sterylnie czyste wnętrza, pozbawione bakterii, wirusów, grzybów czy też nieprzyjemnych zapachów. Wystarczy, że zdecydujesz się na oferowane przez nas w Katowicach ozonowanie hoteli, a Twoi goście z pewnością docenią standard pokoi, jakie udostępnia im Twój hotel.

Ozon i jego korzystne właściwości

Ozonowanie to usługa, dzięki której można skutecznie likwidować zapachy dymu tytoniowego, perfum, potu, kadzidełek, moczu, zapachy zwierząt, stęchliznę itp. Głównym czynnikiem dezynfekującym jest w tym przypadku ozon. Gaz ten korzystnie wpływa na firany, dywany, chodniki, tapicerkę, zasłony, ściany oraz dociera do miejsc, które są pomijane przy tradycyjnym sprzątaniu lub po prostu są niedostępne w przypadku standardowych metod czyszczenia i porządkowania wnętrz hotelowych. Gaz ten zapewnia dezynfekcję nie tylko przedmiotów, ale również powietrza w pomieszczeniach hotelowych.

Dlaczego warto korzystać z usługi ozonowania hoteli w Katowicach?

Ozonowanie jest procesem, który nie wiąże się z korzystaniem z żadnych żrących lub szkodliwych środków chemicznych. Korzystamy z nowoczesnych ozonatorów, które zapewniają sterylność wnętrza po zaledwie kilkudziesięciu minutach pracy. Wiadomo, że goście hotelowi kładą szczególny nacisk na czystość pokoi, w których przebywają i bardzo często jest to czynnik decydujący o ocenie czy też rekomendacji danego miejsca. Hotel, który regularnie przechodzi ozonowanie i zapewnia swoim gościom dostęp do sterylnie czystych pomieszczeń, będzie z pewnością przyciągał więcej gości.

Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

Dzięki regularnemu stosowaniu ozonatorów możesz znacznie zmniejszyć ryzyko zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. Oprócz tego skutecznie rozwiążesz problem pojawiania się insektów i gryzoni. Można śmiało stwierdzić, że nasza usługa ozonowania jest wymagana wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie idealnej czystości.