Informacje

Pomimo, że temat jest dla nas wszystkich trudny i zawsze wiąże się z przykrymi doświadczeniami zapewniamy, iż odpowiednie osoby są w stanie zapewnić Państwu pomoc.

Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują Państwu wsparcie, spokój i komfort życia tak niezwykle potrzebny po przykrych doświadczeniach życiowych.

 

NaJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Krótko po śmierci rozpoczyna się rozkład ciała- funkcjonujące w ciele człowieka bakterie rozkładają tłuszcze, cukry i białka czego wynikiem jest wytworzenie gazów, kwasów i innych substancji lotnych o nieprzyjemnym zapachu. Wyjątkowo groźne dla naszego zdrowia są aminy, które mogą powodować zatrucia. Im dłużej ciało po zgonie pozostaje w temperaturze pokojowej, tym szybciej następuje rozkład. Pomieszczenie, w którym znajduje się ciało, zawsze wymaga gruntownego czyszczenia aby nadawało się do użytku i było bezpieczne dla użytkowników. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy śmierć nastąpiła na skutek zabójstwa, samobójstwa lub różnego rodzaju zdarzeń losowych. Wówczas warto i wręcz należy zlecić sprzątanie fachowcom.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.