O nas

O cleankop
Nasi fachowcy posiadają specjalistyczny sprzęt i ubiór, dzięki któremu nie mają bezpośredniego kontaktu z krwią, pozostałymi płynami ustrojowymi, bakteriami czy z innymi patogenami niebezpiecznymi dla zdrowia. Nasze najwyższej jakości maski i kombinezony zapewniają nam jedyną bezpieczną możliwość wykonania wszelkich niezbędnych czynności w celu przywrócenia zdrowej i przyjaznej dla człowieka przestrzeni. Sprzątanie po zwłokach to zadanie dla odpowiednio wyspecjalizowanej ekipy, posiadającej zarówno odpowiednie zaplecze techniczne jak i wiedzę pozwalającą uniknąć niebezpieczeństwa.

Warto również pokreślić, iż aby usunąć ślady krwi, tkanek, płynów i odpadów organicznych, które znajdują się na miejscu zdarzenia, wymagane są specjalistyczne środki chemiczne oraz odpowiedni sprzęt. Bez tego niemożliwe jest usunięcie tego typu zanieczyszczeń. Dlatego używane przez nas środki posiadają odpowiednie atesty oraz usługi nasze spełniają wytyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985r.
Naszą ekipę wyróżnia profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy także przygotowani do pracy w trudno dostępnych miejscach – posiadamy uprawnienia do pracy na wysokości w dostępie linowym oraz różnego rodzaju podestach ruchomych.
Rozumiemy, że w okolicznościach śmierci bliskiej osoby, dla rodziny pogrążonej w smutku liczy się szybkie uporządkowanie mieszkania na nowo.

W CleanKop bierzemy tę niewdzięczną pracę na siebie.
Zalety

Dlaczego warto nam zaufać

Oto kilka powodów, dla których możesz zaufać. 

- 01
Profesjonalizm

Nasi fachowcy posiadają specjalistyczny sprzęt i ubiór oraz specjalistyczne środki chemiczne.

- 02
doświadczenie

Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują Państwu wsparcie, spokój i komfort życia tak niezwykle potrzebny po przykrych doświadczeniach życiowych.

- 03
kompleksowa pomoc

Nasza oferta obejmuje opróżnianie mieszkań, dezynfekcje, dezynsekcje, dezodoryzacje, dezodoryzacje, zrywanie podłóg, skuwanie tynku, burzenie ścianek działowych i profesjonalną utylizacje odpadów.

- 04
Wiedza

Posiadamy specjalistyczną wiedzę nabytą na profesjonalnych szkoleniach.

- 05
Elastyczność

Naszą ekipę wyróżnia profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy także przygotowani do pracy w trudno dostępnych miejscach.